Zajęcia dla niemowląt i maluszków.

ROZWIJANKA dla maluszków w wieku 3-15 miesięcy.

Są jeszcze wolne miejsca! Zającia odbywają się w czwartki.

Zapraszamy wszystkie mamy i tatusiów ze swoimi pociechami !

Rozwijanka to zajęcia sensomotoryczne dla niemowląt od 3-12 m-ca życia, Na zajęciach zaproponowane zostaną ćwiczenia, które stymulują prawidłowy rozwój psychoruchowy dziecka. Zapraszamy mamusie i tatusiów ze swoimi pociechami. Podczas zajęć rodzice będą mogli wymienić się doświadczeniami, a także zasięgnąć porad dotyczących prawidłowego rozwoju niemowląt.

Aktualizacja: Wraz z dzieckiem na zajęciach może przebywać tylko jeden rodzic.

.

Logorytmika dla maluszka. Zajęcia logopedyczne połączone z ruchem. Wspaniale stymulują rozwój mowy i rozwój motoryczny dziecka. Dzieci w rytm muzyki wykonują szereg ćwiczeń ruchowych połączonych z rymowankami.

Ruszyl nabór do nowej grupy.

 

Dodatkowo dla niemowląt:

Masaż Shantala – dla niemowląt, który wspiera prawidłowy rozwój maluchów, wycisza, relaksuje, pomaga w lepszym trawieniu oraz buduje silną więź z rodzicami. Na 1 lub 2 spotkaniach pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty rodzic nauczy się jak prawidłowo go wykonywać w zaciszu domowym. 

Instruktaż pielęgnacyjny niemowląt – konsultacje z fizjoterapeutą dla rodziców, jak prawidłowo pielęgnować dziecko i wspierać jego rozwój psychoruchowy w pierwszym roku życia.

Rehabilitacja neurologiczna, ortopedyczna, neurologopedyczna dla niemowląt z zaburzonym rozwojem psychoruchowym;
wcześniaki, noworodki z urazem okołoporodowym (kręcz szyjny, porażenie splotu barkowego), dzieci z wrodzonymi wadami ośrodkowego układu nerwowego, układu mięśniowo-kostnego;
dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Rehabilitację prowadzą wykwalifikowani terapeuci.

Kontakt:

Tel:  505098653

E mail:    kontakt@terapiagliwice.pl

Zapisy online:  Umów się na wizytę 


Polub nas i obserwuj na Facebooku, a będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i ofertą.

Zapraszamy