Zajęcia grupowe dla dzieci: Logorytmika/ Jak się uczyć

 

Logorytmika

Logorytmika łączy terapię logopedyczną z rytmiką. Dzieci w rytm muzyki wykonują szereg ćwiczeń ruchowych połączonych z rymowankami i zabawami. Zajęcia w atrakcyjny sposób stymulują rozwój mowy i rozwój motoryczny dziecka. Przeznaczone dla dzieci, niezależnie czy występują u nich deficyty rozwojowe. Zajęcia odbywać  się będą raz w tygodniu.

 

 

 

Trening koncentracji uwagi i pamięci. Jak się uczyć, aby się nauczyć?

Zajęcia warsztatowe dla dzieci w wieku 7-10 lat. Na zajęciach dzieci poznają różne techniki wspomagające uczenie się, zapamiętywanie i odtwarzanie materiału, koncentrację uwagi. Atrakcyjne zajęcia dzięki, którym nauka w szkole stanie się łatwiejsza, a dzieci zyskają pewność siebie. W zajęciach wykorzystywane są również elementy metody Integracji Bilateralnej, której zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania lewej i prawej półkuli mózgowej.

Zajęcia indywidualne – termin i cena do ustalenia 

Warsztaty wg. Weroniki Sherborne

Warsztaty bazujące na ruchu rozwijającym wg. Weroniki Sherborne dedykowane są przedszkolakom, ale ważne jest również to, że dzieci ćwiczą z rodzicami lub bliską im osobą. Zajęcia nie tylko stymulują rozwój motoryczny dziecka, ale umacniają więzi rodzinne, a rodzice mają pakiet pomysłów jak  bawić się z dzieckiem w domu.

Kontakt:

Tel:  505098653

E mail:    kontakt@terapiagliwice.pl

Zapisy online:  Umów się na wizytę 


Polub nas i obserwuj na Facebooku, a będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i ofertą.

Zapraszamy

Marga Gliwice Terapia i Rehabilitacja

 „Specjaliści w jednym miejscu dla całej rodziny”